איך תכיני את עצמך לולנטיינס דיי?

Posted by rotem talmore on

אנחנו חוגגות אהבה שוב ואני בטוחה שאתן מתרגשות בדיוק כמוני לקראת היום הזה, וגם אם הוא מאוס עליכן ואתן רק מחכות שיגמר כבר, לא תוכלו להכחיש את העובדה שזה אחלה תירוץ ללבוש את הבגדים הכי יפים שיש לנו בארון, לשתות איזה דרינק טוב ולאכול אוכל משובח!

בין אם אתן יוצאות לדייט רומנטי עם בן הזוג, או לשתות עם חברים - הולנטיינס ממש מעבר לפינה, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להתכונן ללילה הכי סקסי בשנה!

 

הדבר הראשון והחשוב ביותר! מה תלבשי?

  • אל תתאמצי יותר מדי, המראה הנונשלנטי הוא תמיד הטוב ביותר. לבשי פריט אחד בצבעוניות בולטת ואמיצה שתתפוס תשומת לב, תאבזרי את עצמך בג'קט ג'ינס\עור וסניקרס לבנות ואת מוכנה לסובב ראשים

  • רק בגלל שבחוץ קר והפנטזיות על ימים חמים יותר עדיין עוטפות את המחשבות, לא אומר שאנחנו צריכות להקריב את הסטייל שלנו! אם את סובלת מקור ולא מוכנה להתפשר על הנוחות שלך, עלייך ללמוד להתלבש נכון בשכבות!

השתמשי בקרדיגן רך, או בסוודר מחמם שאפשר להחביא מתחת לג'קט ארוך ותשלבי עם זוג ג'ינס.

 

  • ALL BLACK EVERYTHING – אישה חכמה פעם אמרה שהצבע השחור הוא חברינו הטוב ביותר. ומה כבר יכול להשתבש בשמלה קלאסית שחורה וטובה? שום דבר בעצם!

 

 

 

לאן הולכים?

  • לכבוד ערב הקיטש הבינלאומי מצחצחות המסעדות את הסכו"ם, ממלאות את החללים בבלונים ובפרחים ומגישות ארוחות צבועות בפילטר ורדרד. אני אישית פחות מתחברת לז'אנר ומעדיפה מקומות שבלי שום קשר לחג האהבה, האווירה בהן היא רומנטית, אותנטית והאלכוהול משובח כמו למשל: הבל-בוי, סורא מארה, וה 223 כולן נמצאות בתל אביב.

 

הטיפ האחרון והלא פחות חשוב – עם מי תצאי?

  • לא רק זוגות מאוהבים זוכים לחגוג את היום הזה! כבר מזמן שהתרבות הולכת לכיוון של פחות קיטש ויותר פאן - ןלכן מלא מקומות פותחים את דלתותיהם גם לרווקים\ולרווקות שבינינו. לצאת למסיבה טובה מרגיש לי כדרך מעולה להתחמק מההמולה המסחרית שקוראת בחוץ, והזדמנות להרוויח זמן איכות עם החברות הכי טובות שלנו ולהכיר אנשים חדשים.

Newer Post →Leave a comment