בריאות, כושר ופלייליסט לאימונים – מה יכניס אתכם למוטיבציה?

Posted by rotem talmore on

הדבר שהכי קשה לי בשגרת האימונים השבועית, הוא לשמור על רמת מוטיבציה גבוהה וחיוביות..
מצאתי שמה שעוזר לי בעניין תמיד יכלול אופנה (בגדי ספורט חדשים ונוחים ) כי מי לא אוהבת להתלבש יפה? ו... מוסיקה טובה באוזניים! לפעמים ארכיב את הפלייליסט שלי בספוטיפיי אפילו יום לפני האימון, רק כדי להכין את עצמי מבחינה מנטלית לקצב האימון הבא שלי (המוסיקה שאבחר תכתיב את הקצב) .
לשמור על אורח חיים בריא, זה אולי המתנה הגדולה ביותר שנוכל לתת לגוף שלנו, ואם לעשות את זה בכיף ובחשק – אז פעמיים כי טוב!
ריכזתי לכן כמה המלצות לדברים שתמיד עוזרים לי, במיוחד לפני ימי גשם אפורים, או לפני ימים שבהם לקום מהספה מרגיש על גבול הבלתי אפשרי.
1. פלייליסט טוב – בשבילי, זה מה שהולך להכתיב לי את קצב האימון, האם ארוץ בשיא המהירות למרחקים ארוכים, ארים משקולות, אטפס על המדרגות לגן עדן, או אעשה תנועות אגן סקסיות מול המראה בחדר הכושר. הנה כמה דוגמאות לשירים שתמצאו אצלי בספוטיפיי ובכללי מתנגנים בלופים אצלי בראש.
• בילי אייליש – הסנסציה המושלמת הזאת עדיין לא בת 18 ואיכשהו נכנסה לראש מצעד השירים שמתנגנים אצלי באופן תמידי, לא רק באימונים! הביטים הקצביים והקול המלאכי שלה בא לי בטוב כשאני על הסטפר או בזמן מתיחות.

• ביונסה – אם יש משהו שאני אוהבת, זה לשמוע את מופע הקואצ'לה של קווין בי בלופים מתחילת האימון ועד סופו, אפילו את קטעי המעבר אני כבר מכירה בעל פה.

• במקרו, היפ הופ – ובמיקרו, קארדי בי, דרייק, ניקי מינאז', פרנץ' מונטנה וטרוויס סקוט. אין כמו בס טוב לניענוע של האס, או לפמפום רציני של משקולות.
2. אם אני רוצה ללכת למכון במצב רוח טוב, אני צריכה להרגיש טוב, כדי להרגיש טוב אני צריכה להיראות טוב, כדי להיראות טוב, אני צריכה בגדי אימון שווים!!! 
לפעמים כשהנעל מתאימה לגוזייה וגופיית האימונים היא לא זאת ששמרתי מכיתה ו' עם החורים איפה שהכפתור של הג'ינס – אז האימון שלי מתמקסם והופך אוטומטית לטוב יותר! הנה כמה מהפריטים השווים ביותר שראיתי לאחרונה באסוס - תהנו.
3. הארוחה שאחרי – יש ימים מסוימים שרק מחשבות על אוכל מניעות אותי.. ולפעמים הפינוק שמגיע אחרי האימון עצמו הוא הטוב ביותר! מזל שיש בת"א מקומות כמו האורבן שאמאן בדיזינגוף, או אתרים כמו https://minimalistbaker.com/recipe-index/
שמציעים מגוון רחב של ארוחות בריאות וסופר מפתות שקל וכדאי להכין בבית!

← Older Post Newer Post →Leave a comment