הום סטיילינג - טיפים לשדרוג הבית

Posted by rotem talmore on

אם יש משהו שלמדתי עם הזמן בנוגע למראה הבית שלי, הוא איזה הבדל גדול הום סטיילינג יכול לעשות.

לפעמים המוצר הקטן ביותר יכול להעניק מראה יוקרתי לחדר שלם ולחבר בין מספר מוצרים, שאפילו לא נקנו יחד תחת אותו וויז'ן או קו מחשבה – ועדיין לגרום להכל לעבוד יחד בצורה קוהרנטית. 

היום אשתף אתכן בחלק מהפריטים שנמצאים אצלי בסלון או בחדר השינה ועושים את כל ההבדל.

   

הדבר הראשון והחשוב מכל – בקרת איכות על כל פריט שנכנס אליי הבייתה! לפעמים יוצא שאני קונה משהו שנעשה בעבודת יד או, שהמחיר שלו מעט יותר גבוה ממש שאני רגילה בשוק, ובכל זאת, אני יודעת שאותו פריט ישמש אותי לאורך זמן, יחזיק מעמד גם אחרי מספר רב של כביסות ויעזור לי למנוע צרכנות לא מבוקרת ולא הכרחית.

     

 

 

 מוצר משלים. בשונה מהמוצר העיקרי בבית (שולחנות לסלון\שמיכות\כריות וכו') יש את המוצרים הקטנים, הלא כל כך יקרים, שעוזרים לבטא את הסגנון שלנו, בין אם הוא מודרני או קליל, בוהו או רוק אנד רול – המוצרים עוזרים לקשט פינות שלפעמים נראות ריקות וזקוקות למשהו קטן שיבליט אותן החוצה!

                        

  

 שטיחי אבסטרקט – שימו לב לטרנד החדש שבעיני לוקח הכל! - הסגנון האבסטרקטי מאופיין במריחות צבע אקראיות ומשחקי גובה בטקסטורה של השטיח אשר מעניקים מראה צעיר, רענן ויוקרתי, המעניק מימד אומנותי ונפח לכל חלל בבית. פיתרון מצוין למי שלא מתחברת לאתניות של שטיחים פרסים ונמאס לה לראות סגנונות גיאומטריים בכל פינה.

   

                   

 אחרון חביב – זר פרחים. ידוע שפרחים לא מחזיקים מעמד הרבה זמן, אבל עדיין אני אוהבת את הנוכחות שלהם בבית! הם מכניסים חיים, צמיחה ותחושה של רוגע הבייתה. יש משהו מדהים בלהרגיש טבע כשאת נמצאת בין 4 קירות וזה ללא ספק הטאץ' הסופי שגורם לבית להיראות טוב יותר בכמה רמות למעלה.

 

יש לך טיפים משלך לשדרוג הנראות של הבית? תשלחי אותם אליי ואולי אשתף אותם אצלי בבלוג!!

← Older Post Newer Post →



Leave a comment