?מה כוח העל שלך

Posted by rotem talmore on

אישה היא לא יצור בר הגדרה.
היא יפה, פראית, אלגנטית, חמה, לוחמת, רכה, אמיצה והרשימה עוד נמשכת.
וכל אחת מאיתנו היא שונה – כל אחת עם כוחות העל שלה.
המסע שלי בעולם האופנה התחיל קודם כל ממקום של להוביל, ראיתי המון נשים סביבי מצליחות בדרכן שלהן, נותנות השראה, מצליחות בתור עצמאיות בעולם של גברים ומלמדות אותי המון על חוזקה והתמדה.
לקפוץ למים ולפתוח עסק דרש ממני המון כוח נפשי, אבל גם המון תעוזה והבנה שיש בי את הכוח לתת את התרומה שלי לעולם, ולהשמיע את האומנות שלי בקולי קולות. ובעיקר, כמו שאני רואה את הדברים, לגרום לנשים סביבי להרגיש חזקות ויפות.
האופציה ליצור ולשחות בים הזה, המלא בכרישים, לעולם לא הייתה קוראת ללא החלוצות שעשו זאת לפני, גם כשדברים היו נראים בלתי אפשריים.
ולכן, לנשים בחיי תמיד יהיה מקום חשוב!! בלב שלי ובלעדיהן, לא הייתי חולמת ולא הייתי מאושרת כמו שאני עכשיו. היום 8.3.2020 קיבלנו זכות לחגוג יכולות אדירות וקסומות שהופכות אותנו ליצורים המדהימים שאנחנו!
ולא רק עצמאיות.. זו פשוט נקודת המבט שלי, גם מורות, שוטרות, נשות קבע, נשות מדיה ועוד...
יום האישה זה הזמן שלנו לחבור יחד ולהוקיר את חברותינו הנשים בארץ ומסביב לעולם – אך בעיקר גם את עצמינו. זהו זמן להודות לכל אלו שלחמו וסללו לנו את הדרך להיות משוחררות ומאושרות. האחיות שלנו, האימהות, דודות ובנות דודות החברות שלנו, הנשים שאנחנו מכירות אוהבות ומעריכות, עיצבו וגידלו אותנו להגיע לאיפה שאנחנו עכשיו. כל אחת בדרכה שלה.
יום האישה שמח לכולנו! שבכל שנה יתעצמו היכולות האישיות שלנו ויצטמצמו הפערים החברתיים עוד ועוד.

← Older PostLeave a comment