משנכנס אדר מרבים באופנה! פורים הגיע ♥

Posted by rotem talmore on

חג פורים תמיד היה החג האהוב עליי, חג שכולו ביטוי עצמי, צבעוניות מתפרצת ומשלוחי מנות!!

בנוסף, הוא גם החג הכי אופנתי שיש... בין היתר בגלל שמי שלא מתכונן אליו בזמן, יכול לשלוף מהארון בגד כלשהו ברגע האחרון, ובאמצעות שילוב אביזרים נכון, להפוך את הבגד לתחפושת מושקעת ומהממת.

אז לכבוד העצלנים שתמיד דוחים את הכנת התחפושת לדקה ה90, קבלו כמה רעיונות לתחפושות מוש שלא מצריכות הכנה מראש - 

ארוחת בוקר בטיפאני - השמלה השחורה האייקונית, יכולה להגיע בכל אורך או גזרה.. העיקר שתשולב עם שרשרת פנינים ומשקפי שמש גדולים. מי שממש רוצה להשקיע, יכולה לטייל באיזור מטלון בת"א ולרכוש פומיה לסיגריה.

מי לא היה רוצה להיות דני וסנדי ליום אחד?! הדמויות כאלו מוכרות, שהתחפושת יכולה לעבוד כתחפושת זוגית או אפילו בנפרד! כל מי שתרצה להיות סנדי, רק זקוקה לתלבושת שכולה שחורה וצמודה. אודם אדום חזק, ישלים את המראה הכולל ויכניס אותך לאווירת פורים במהרה.

אז כדי להיות ארנבון סקסי כל מה שצריך הוא זוג אוזניים... אבל כדי להיות הארנב הלבן מאליס בארץ הפלאות אפשר לשדרג את הרעיון כמו שעשתה Color Me Courtney. כל מה שצריך זה שמלה לבנה, גרביים לבנות ובלייזר כלשהו בצבע חזק, לא בהכרח אדום, אפשר גם ירוק\חרדל\תכלת וכו'.. וכך להפוך את התחפושת הפשוטה לאחת שנראית מושקעת מאוד!

אבל לפני שמתפוצצים מאושר מכל הרעיונות המבריקים שהעליתי כאן, חשוב לזכור מספר דברים:

1. פורים הוא יום קררררר, כל תחפושת ניתנת לשדרוג באמצעות גרביון שחור או ג'קט עור שחור\ג'ינס.

2. רובנו הולכים לשתות עדלאידע, תוודאי שנוח לך - לא שווה לרוץ כל הערב על עקבים אם את סובלת ולא נהנית מהרגע!

3.  כמישהי שלא נוהגת להתאפר הרבה, במיוחד אחרי פורים אני עושה אקסטרה השתדלות לשמירה על עור הפנים שלי, הנה מספר מוצרים שמלווים אותי צמוד בשנים האחרונות (כולם מאסוס):

שיהיה לנו פורים שמח!! 

← Older Post Newer Post →Leave a comment